Záruka a reklamace

Při nákupu šperků v internetovém obchodě AVENTI, máte na ně záruku 2 roky, která zahrnuje kvalitu a solidnost provedení.

V této době garantujeme bezplatné odstranění technologických vad šperků. Do technologických vad šperků nespadá mechanické poškození.

Navíc – v době jednoho měsíce od převzetí  – nabízíme bezplatnou úpravu velikosti prstenů a snubních prstenů bez kamenů. Změna velikosti prstenů s kameny je zpoplatněna, cena je stanovena individuálně v závislosti od modelu prstenů.

Záruka bezpečných nákupů

Pokud po zakoupení našeho výrobku zjistíte, že nesplňuje Vaše očekávání, tak do 14 dnů od obdržení zásilky můžete nám ho poslat, a my Vám vrátíme 100% zaplacené částky za výrobek* Formulář vrácení zboží je ke stažení zde

* Záruka vrácení se nevztahuje na výrobky vyrobené na speciální objednávku a také na výrobky obsahující dle požadavku klienta úpravy nebo nápisy! Např. snubní prsteny

Záruka kvality

Snažíme se ze všech sil, nabídnout Vám výrobky té nejvyšší kvality. V poslední fázi výroby každý náš výrobek je pečlivě kontrolován z hlediska specifikací objednávky a také z hlediska vysokých standardů kvality naší společnosti. Další kontrola probíhá těsně před odesláním šperků naším zákazníkům.

Všechny naše výrobky jsou dodělávány ručně a s individuálním přístupem. Pouze v první fázi výroby používáme automatické odlévání. Během tohoto procesu může dojít k minimálním odchylkám, proto Vám poskytujeme záruku 2 roky na všechny naše výrobky. Chceme poskytovat naším zákazníkům nejvyšší kvalitu našich výrobků. A uvedeny výše dva roky záruky, jsou zcela dostačující dobou k odhalení případných chyb vyskytujících se během výrobního procesu.

Každý náš zákazník se může cítitbezpečně. Pokud zakoupený u nás výrobek má nějakoutechnologickou vadu, odstraníme ji bezplatně.

Reklamace

V případě reklamace našeho výrobku pošlete nám ho společně s připojeným formulářem: Stáhnout

Doporučení pro zachování životnosti šperků

Životnost zakoupeného šperku můžete prodloužit, pokud zabráníte styku výrobku s minerální či slanou vodou, parfémem nebo lakem na vlasy. Při nedodržení této starostlivosti může dojít k poškození šperku.Výrobek může reagovat též na kontakt s lidským potem oxidací povrchu. Před spaním doporučujeme šperk odložit.Dojde-li k podráždění pokožky, nedoporučujeme šperk déle nosit.
V případě zjištěné vady u zakoupeného šperku je potřeba jej ihned reklamovat.

Reklamace není možné uznat v případě:
• přirozeného opotřebení
• poškození v důsledku nedodržení řádně starostlivosti, hlavně poškození minerální a slanou vodou, lakem na vlasy, parfémem, šamponem a kondicionérem
• poškození čistícími a chemickými prostředky
• mechanického poškození (odření, poškrábání apod.)